En Güzel Resimli Espiriler

internette yüzümüzü güldüren çok sayıda paylaşım yapılmaktadır. Bu paylaşımlarda çok çeşitli içerikler kullanılmaktadır. Siyasi, ekonomik, moda, TV programları ve daha pek çok konuda bu tarz esprileri bulmak mümkün olmaktadır.

Özellikle son günlerde pek çok komik paylaşım sayfası açılmaya başlamış bulunmaktadır. İnsanımızın keskin zekası ile çok komik sözleri üretebildiği malum bir durum olmaktadır.

Bu zeka ürünü olarak paylaşılan ürünler gerçekten bazen pek çok kişiyi hayretler içinde bırakır iken gülmekten de kırılmasına neden olmaktadır.

İlk olarak en güzel resimli esprilerin baş kahramanı olarak Karadeniz fıkralarından bahsetmek gerekir. Karadeniz insanının kıvrak zekası ile verdiği cevapların yer aldığı bu resimlerde gerçekten içimizden insanların içimizden esprileri yer almaktadır. Bu durumda resimler ile kuvvetlendirilerek çok daha etkileyici hale getirilmektedir.

Nasreddin hoca fıkraları da her zaman için hem düşündürücü hem de güldürücü bir etkiye sahip olmaktadır.

Nasreddin hoca fıkraları özellikle resimlendirilerek hikayedeki unsurlar çok daha görsel hale getirilmiştir. Bu şekilde olayın anlaşılırlığı görsel detaylar ile anlaşılır hale getirilmiş olmaktadır.

Son zamanlarda özellikle karikatür camiasında bir gelişme söz konusu olmaktadır. Bazen sırf düşündürmek için çizilmiş olsa da çoğu zaman insanın yüzünde anlamlı bir gülümseme bırakan karikatürlerin sayısı artmış bulunmaktadır. Şu sıralar yeni nesil pek çok karikatürist pek çok çevreyi ve görüşü temsil etmeye başlamıştır.

Yorum Yapın!