En Güzel Resimli Beşiktaş Sözleri

Beşiktaş ülkemizin üç büyük takımından birisidir. Gerçi son yıllarda bir Trabzon fırtınası esmişti ancak bu sıralar yine bir inişe geçti ki üç büyükler denmeye tekrar başlandı. Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe bu ülkenin en büyük takımlarıdır ki Beşiktaş da bu kulüplerden birisidir.

Beşiktaş’a gönül veren taraftarları onu her ortamda desteklerler. Takımına en bağlı taraftar da Beşiktaş seyircisidir. Bu seyirciye en güzel resimli Beşiktaş sözleri sunmak için internette bazı siteler yarışa girmişlerdir. Bu sitelerde her türlü Beşiktaş sözünü bulmanız mümkündür.

Ancak resimler siyan ve beyazdır. Bu renklerin içine bir de kırmızı girebilir ki ilk kurulduğunda Beşiktaş’ın renginin kırmızı beyaz olmasından ileri gelir.

Ülke yıkılmaya başlayınca matem rengi olan siyahı alıp kırmızıyı bir kenara koymuş ve siyah beyaz renklere kavuşmuştur. Beşiktaş taraftarı asil renk derken, diğer takım taraftarları da siyah beyaz renge, renksiz demektedir. Gerçi bu rekabetten ileri gelen takılmadan dolayıdır.

Beşiktaş Çarşı Grubu

En güzel resimli Beşiktaş sözleri için fazla düşünmeye de gerek yoktur. Çünkü Beşiktaş seyircisi ve özellikle de Çarşı grubu sözler konusunda çok yaratıcıdır.

Kimsenin ayrıca Beşiktaş için söz bulmasına gerek yoktur. Beşiktaş tribünlerinde bu sözler sanki önceden hazırlanmış gibi taraftarın ağzından çıkıverir.

Bu sözlerin bir de sosyal paylaşım sitelerinde paylaşılması büyük beğeni almakta, paylaşanı da bu paylaşım sitelerinde popüler de yapabilmektedir.

Bjk Sözler

?ekilli Bjk Yaz?lar?

HDRESIM.NET

Yorum Yapın!