En Güzel Resimli Ayrılık Sözleri

Ayrılık ihsanları derinden etkileyen bir olaydır. Böyle durumlarda insanlar kederlerini, dertlerini paylaşmak isterler. En yakın arkadaşlarıyla dertleştikleri gibi bir de bu durumu internetteki sosyal paylaşım sitelerinde paylaşırlar. Sevdiklerinin de bu sözleri görerek belki de bir nebze teselli bulmak isterler.

Sırtını dönmüş ufka doğru giden kadın figürü ayrılığı anlatan en güzel resimdir. Bazen paylaşımlarda ayrılığın aşkı körüklediğini anlatan sözler de bulunur.

Aşkın ayrılıkla değil vazgeçince biteceğini söyleyen bir söz, bazen ayrılık kolay mı senin yanında gibi sözler ayrılığın aşkı körüklediğini de göstermektedir. En güzel resimli ayrılık sözleri içinde yok oluşu da ima eden sözleri bulmak mümkündür.

Ayrılığın ölüm olduğunu haykıran sözler de ayrılınca her şeyin biteceğini fısıldamaktadır. Çok uzun ayrılık sözleri olduğu gibi iki, üç kelimeden oluşan ayrılık sözleri de her şeyi anlatır aslında.

Senden sonra çok yağmur yağdı sözü ayrılığı, sonra olur olmaz yerde aklına geliyor ya canın yanıyor gibi sözlerin ayrılığın insanı ne kadar etkilediğini göstermektedir.

Ben elindekinin değerini kaybedince bilenlerden değil, değer verdiği için kaybedenlerdenim sözü ise ayrılığın suçunu karşısındakine atanların paylaştıkları sözlerdir.

Seni özledim diyorsam bil diye değil gel diye gibi bir sözü paylaşan kişi ise hala umudunun olduğunu söylemektedir.

 

Yorum Yapın!