en güzel resimli aşk sevgi sözleri

Aşık olan kişiler ne yapacaklarını bilemezler. Her an her şeyi yapabilecekleri gibi aşklarını duyurmayı da isterler. Bunun için de güzel sözler bulmak ve bunlarla aşklarını ilan etmek için can atarlar.  Sevgilerini sözcüklerde bulmayı isterler. Bunun için de arayışa girerler.

Bu arayış için internette bulunan siteleri kullanabilirsiniz. En güzel resimli aşk sözler bulmak için bu sitelerde arayışa girmek sizin için avantajlı olabilir. Buradan bulacağınız muhteşem resimli aşk sözleri ile sevgilinizi büyüleyebilirsiniz.

Bu sitelerde facebook için, twitter için ve g+ için butonlar da bulunur. Beğendiğiniz resimli aşk sözlerini bu butonlar yardımıyla kolayca paylaşabilirsiniz.

Bu aşk sözlerinin bazılarını söyleyenler belli değilken bazılarını ise hepimizin tanıdığı ünlü kişiler de söylemiş olabilir. Bu ünlüler Mevlana, Yunus Emre gibi halk ozanları olduğu gibi bazıları da yabancı yazarlar veya filozoflar olabilir.

En güzel resimli aşk sözler için resimlerde kalp resimleri, güzel krız resimleri, deniz manzaraları gibi resimler bulunabilir. En güzel resimlerden birisi ise gökyüzünde uçan kuşların kalp şekli oluşturmasıdır. Böyle resimlere bir de güzel yazılar eklendiğinde sevgilinin bu aşk sözlerinden ve resimlerinden etkilenmemesi mümkün değildir.

Ancak Mevlana’nın sözleri gerçekten damardan vurmaktadır. Bize gözün değil gönlün gördüğü yürek gerek diyen Mevlana’nın bu sözünü paylaştığınızda görenlerin beğenmemesi, sevgilinin yüreğinin hoplamaması mümkün değildir. Siteye girdiğinizde mutlaka kendinizi bulacağınız bir resimli aşk sözü mutlaka bulursunuz.

 

Yorum Yapın!