En Güzel Havlu Kenarı örnekleri 2018

Havlular banyolarda renk renk yerlerini alarak hoş bir görüntüyü banyo dekorasyonunuza ekleyebilirsiniz.  Banyolarınızın dekorasyonun tamamlayıcısı olan havlular aslında çeyizlerinde vazgeçilmez parçalarından biri olmaktadır.

Çeyizler için özellikle iğne oyası havlu kenarlarını görmek mümkündür. Bu havlu kenarları özellikle zahmetli yapılışı nedeni ile ilgi görüyor.

Neyse ki artık havlu kenarı yapılışı resimli ve videolu şekilde internetten yayınlanmaktadır. Bu sayede eskiden pek çok bayan tarafından örnekleri çeyizlerinde sır gibi saklanan havlu kenarını kolay bir şekilde çok rahat öğrenilebilmektedir.

Havlu kenarları için renkli seçimler son zamanlarda oldukça popülerdir. Havlu kenarlarını özellikle banyolarınızın dekorasyonuna hakim olan bir renkte yapmanız da hoş ve gösterişli bir tercihtir.

Banyoların şu sıralar pembeli morlu mavili kırmızılı farklı şekilde dekore edildiğini görmekteyiz. Havlu kenarlarını renkli seçip havlunuzu da özellikle düz beyaz seçer iseniz havlu kenarlarını süslemiş olduğunuz oylarınıza daha çok dikkat çekiyor olursunuz.

Banyo dekorasyonlarınızı renkli şekilde havlularınız ile tamamlayabilirsiniz. Klasik havlu kenarları için kırmızı iplik tercih edersiniz. Ama farklı ve aynı zamanda gösterişli bir renk istiyor iseniz simli ve özellikle altın sarısı ipler ile yapılan havlu kenarı yapılışı resimli oyaları oldukça hoş durmaktadır.

İğne oyası işlerde genellikle çiçekler ön plana çıkmaktadır. Eğer daha gerçekçi ve hoş bir görüntü istiyor iseniz bu çiçekleri gerçek canlı örneklerine pek çok kişinin de yaptığı gibi en yakın renk tonlarında ipler ile yapabilirsiniz.

 

Yorum Yapın!