En Güzel Çiçekli Lif Modelleri

Lifler banyolarımızın vazgeçilmezi olan kişisel eşyalarımızdandır. Bu liflere çeşitli olarak figürler yaparak renk katabiliriz. Örneğin hayvan figürlü lifler veya çiçekli lifler yapılabilmektedir. Çiçekli lif daha çok tercih edilen modellerden bir tanesidir. Gül, papatya veya diğer sevilen çiçek figürleri yapılabilmektedir.

Lif modelleri el örgüsü olarak tığ işi ile yapılmaktadır. Genellikle tığ örgülerinde ikili veya üçlü trabzan modelleri ile yapılmaktadır. Çiçekli lif yapılışı için bir kese şeklinde örülen lif üzerine yine tığ ile detay verilebilmektedir.

Lif modellerinde sık kullanılan lif modeli çiçekli olanlarıdır. El işine güvenen bayanların tığ işi ile kolayca oluşturabileceği lifler çiçekli olarak farklı bir hava katmaktadır.

Herkesin kolayca öğrenebileceği tığ işi lif modelleri web sitemizde çeşitleri ile birlikte verilmektedir. Hem görsel olarak hem de resimli olarak tüm modelleri ve çeşitleri elde edebilir ve muhteşem lifler oluşturabilirsiniz.

Biraz el işi yeteneğine bağlı olarak ortaya çıkan lif modelleri çeşitlilik açısından da geniş bir ağa sahiptir.

Her zevke ve her modele uygun olan bu modellerin arasından seçenek yapmak el örgüsü yapacak kişiye bağlıdır. Bu işlemler web adresimizde ayrıntılı olarak anlatılmaktadır. Çiçekli lif modellerini denemek isteyen bayanlara şimdiden kolaylıklar diliyoruz.

Yorum Yapın!