En Güzel Bebek Örgü Bebek Elbiseleri

Bebeklerimize en güzel elbiseleri giydirmek isteriz. Bunun için de arayışa girer en sevimli ve güzel elbise modelini bulup bebeğimize giydirmek isteriz. Yaz ayları için olsun, kış ayları için olsun örgü elbiseler hem çocuğunuzu şık göstereceği gibi kış aylarında da sıcak tutacaktır. Yaz ayları için seçilen modeller de çocukların fazla terlememesi için örülen elbise türleridir.

En tatlı olanları ise 1 veya 2 yaş aralığında olsun 11 yaşına kadar örgü elbise giyebileceklerdir. Özellikle de kız çocuklar için örülen elbiseler onların çok sevimli görünmelerini de sağlayacaktır.

Bebek elbiseleri nasıl süslenir?

Örme kız çocuk elbiselerinin üzerine keçe ya da örgü çiçek modelleri, kalpler hatta ponponlar yaparak ördüğünüz elbiseleri süslemeniz de olasıdır.

Renklerini kendi istediğinize ve zevkinize göre seçebilirsiniz.  İsterseniz bu elbiselerin üstüne serin sonbahar akşamlarında çocuğunuz giymesi için bolero da örebilirsiniz. Boleronun rengini, öreceğiniz elbise rengi ile de uyumlu seçerseniz çocuğunuza çok güzel bir elbise örmüş olursunuz.

Örgü bebek elbisesi tığ ile veya şiş ile örülebilir. Model olarak ise eğer yazlık elbise örüyorsanız kolsuz elbise örneklerini de deneyebilirsiniz. Eğer kışlık elbise örmek isterseniz kollu modellere yönelmeniz önerilir.

El emeği, göz nurunuzla öreceğiniz bebek elbiselerini bebeğinize giydirdiğinizde ve bu elbiselerin bebeğinizi çok şık yaptığını görünce siz de mutluluktan uçacaksınız. Bebeklere hazır elbise yerine örgü elbisenin de çok yakıştığı bir gerçektir.

Yorum Yapın!