Elbise Modelleri 2018

En son elbise modelleri 2018 yılında çok fazla çeşitliliğe sahip bulunmaktadır. 2018 kış sezonunda daha çok elbiselerde kadife modelleri gördük. Kadifeler pek çok tasarımcıların üzerinde durdukları ürünleri oluşturmaktadır.

Tasarım kadife elbiseler kışı soğuk günlerinde sıcacık hisler yaşatmayı başarmış bulunmaktadır. Kadifelerden başka özellikle ilkbahar yaz sezonunda karşımıza şifon elbiseler çıkmaktadır.

Baharın rüzgarında dans edecek şifon etekleri olan elbiseleri çok sık göreceğiz. Bu elbiselerinin kumaşlarında tercih edilen motifler bakımından incelendiğinde daha çok sade motiflerin kullanıldığını hatta düz motifsiz kumaşların kullanıldığını görmek mümkün olacaktır.

Ancak özellikle bir romantik akımın hemen her sektöre sirayet etmesi nedeni ile özellikle 40 50 yıl öncesinin kumaş motiflerini elbiselerde görmek mümkün olacaktır. En son elbise modelleri 2016 yılında çok daha ufak çiçek motifleri ile dolu olacaktır.

Bu romantik tarza sahip olan şifon elbiseler uygun şekilde kombinlendiği takdirde aslında kişilere çok daha fazla genç bir hava katacaktır. Yaz tatilleriniz için şifon elbiseleri güzel mantar dolgu topuklu sandalet ayakkabılar ile kombinleyerek rahat ama tarz bir görünümü yakalayabilirsiniz.

Elbiselerde Pileli Modeller

Elbiselerde pileli modeller bu sene oldukça popüler olacak aslında kilo problemi yaşayan kişiler için tercih edilmemesi gereken pileli motifler bu sene vitrinleri süsleyecek sık pileli ya da aralıklı pileli olan etekleri ile elbiseler kilolu gösterse de oldukça rahat bir kullanıma sahip olmaktadır.

Yorum Yapın!