Derya Baykal Örgü Patik Modelleri

Derya Baykal örgü konusunda hanımların bir numaralı fikir danışmanıdır. Birbirinden güzel örgü modelleri ile her gün fikirlerimize tercüman olan Oldukça büyük örgü arşivi bulunan Derya Hanım’ın fikirleri, muhteşem görsel ve videolu anlatımı sayesinde eşzamanlı olarak örgü örmeye başlamak mümkündür.

Patik kategorisinde birçok çeşit bulunmaktadır. Sandalet, ayakkabı, panduf, boncuklu, bebek patiği, erkek patiği ve daha fazlası…

Bu sayede her zevke, her görsele ayrı ayrı hitap edebilen modeller hediyelik, çeyizlik veya günlük kullanım için de kategorilere ayrılmıştır. Derya Baykal’ın eşsiz sunumu sayesinde örgünün nasıl yapılacağına dair fikirleri ve püf noktaları da öğrenmek mümkündür.

Tüm soru işaretleri veya fikir danışmaları için Derya Hanım’ın anlatımlarından, görsellerinden, videolarından ve fikirlerinden faydalanmak gerekmektedir. Çok çeşitliliğe sahip olan patik kategorisi arasında kendi zevkini bulma konusunda bayanlara kolaylık sağlamaktadır.

Bu nedenden dolayı Derya Baykal tercih sebebidir. Ayrıca Derya Baykal örgü modelleri yalnızca patik ile sınırlı değildir.

Şali atkı, kazak, şapka gibi tüm örgü eşyalarının yanı sıra çeşitli ev aksesuarlarında da geniş bir örgü ağına sahiptir. Erkek, bebek veya bayan olarak ayırmadan tüm modelleri bulabileceğiniz Derya Baykal örgü modelleri mümkündür. Kolaylıklar diliyoruz

Yorum Yapın!