Çok güzel Örgü bayan yelek örnekleri

Her sene yaz sıcaklarının sona ermeye başlamasıyla beraber biz hanımları kışa hazırlık noktasında tatlı bir telaş sarar. Bahar ve yaz aylarında kullandığımız hafif kıyafetlerin yerini daha ağır, bizleri soğuktan koruyacak kıyafetler almaya başlar.

İşte bu kıyafetler içerisinde zarafet ve rahatlığı bir arada bünyesinde barındıran ve son dönemlerde adeta altın çağını yaşayan yelekler, kıyafet kombinlerinin olmazsa olmazı haline gelmiştir.

Birbirinden şık ve renkli tasarımlara sahip yelekler özellikle mevsim geçişlerinin yaşandığı dönemlerde bizler için can simidi niteliğindedir.

Bu gibi zamanlar için ördüğümüz en son örgü yelek modelleri örneklerini dar paça bir pantolonla ya da spor tarzdaki bir kot pantolonla birlikte tercih ettiğimizde ortaya harika görüntüler çıkabilmektedir.

Bahar ayları gibi mevsimsel geçiş dönemlerinde giydiğimiz ince dokulu örgü yelekler, soğukların etkisini göstermeye kış aylarında daha kalın dokulu yeleklere yerini bırakmaktadır.

El emeği ve hayal gücü kavramlarının kusursuz bir bileşimini ifade eden kışlık yelek modelleri, günümüzün modern moda anlayışlarıyla harmanlandığında capcanlı bir hale bürünmektedir. Bu konuda özellikle daha çok gençlere hitap eden:

Kapüşonlu,

Pullu,

Çiçekli,

Simli uzun ya da kısa yelekler son örgü yelek modelleri arasında zarafetiyle ışıldamaktadır.

 

Yorum Yapın!