Bebek Yelek Örnekleri Güzel Ve Şirin

Yeni doğan bebeğinizi mutlaka soğuktan korumak istersiniz. Bunun için de hırkalar, yelekler örerek bebeğinizi soğuktan korumayı düşünürsünüz.

Hele de bebeğiniz kız ise en güzel bebek yelek modelleri bulup renkli ve cicili, biçili güzel yeleklerle bebeğinizi sıcacık tutabilirsiniz.

Değişik şekillerde bebek yelekleri olduğu gibi dikişsiz bebek yeleği modeller de mevcuttur. Bunları da modellerini beğenirseniz bebeğinize örüp giydirebilirsiniz.

Kız çocuklar için genellikle pembe ve kırmızı yelekler örülürken, erkek çocuklar için de ana renk mavidir. Bunun yanında gri,  tonlar da erkek çocuklar için idealdir. Kahverenginin tonları ise hem kız çocuk için, hem de erkek çocuk için ideal renktir.

Eğer hamileyseniz ve çocuğunuzun cinsiyetini bilmiyorsanız kahverengi tonlarda yelek örüp hazırlayabilirsiniz. Tek renk veya birkaç renkten oluşan yelekler örebileceğiniz gibi, yeleklerin üzerine çeşitli şekiller, meyveler, hayvan resimleri yapabilirsiniz.

Bebeğiniz için güzel yelek örebilmek  için internetten de yardım alabilirsiniz. Modellerinizi internetten bulabileceğiniz gibi nasıl öreceğinizi de bu sitelerden öğrenebilirsiniz.

Bu sitelerde yelek modellerini tanıtırken ayna zamanda yeleğin nasıl örüleceği resimli veya video olarak yelek örmek isteyenlere sunulur.

Hiç yelek örmemiş birisi bile bu resimlere bakarak veya videoyu izleyerek rahatlıkla bebeğine yelek örebilir. Aslında elinden bu tür iş gelenler yakınlarının bebeği olduğunda bebeğe hediye alacağı yerde ona bir yelek örebilse daha içten ve daha iyi yapmış olur.

Youtube ve Facebook gibi sosyal medya sitelerinde artık ev hanımları kendi ördükleri örgülerin örneklerini ve yapılışlarını paylaşıyorlar.

Yorum Yapın!