Bebek Patikleri Modelleri Çok Güzel

Bebeğinin şık görünmesini her anne ister. Bunun için de bebeğine örgü çeşitlerinden güzel hırkalar, yelekler, patikler örer. Bu örgü işleri hem bebeğin daha güzel görünmesini, hem de soğuktan korunmasını ve üşümemesini sağlar. Sizde bebeğiniz için paylaşmış olduğum güzel patik örneklerinden beğendiklerinizi örebilirsiniz.

Eğer görsellere girecek olursanız bebek patikleri diye arattırma yaparak birbirinden şık patiklere rastlarsınız. Bebek patikleri çeşitleri arasında en çok tercih edilenleri ise şunlardır.  Hayvanlı , Boncuklu sade bebek patikler ve  çiçekli olanlarıdır

Bu çeşitler hemen aklımıza gelenler. Bebek patiklerine bakıldığında daha bir sürü bebek patiği çeşidi bulabilirsiniz. Hayvanlı veya meyveli, çiçekli şekillerde bebek patikleri olduğu gibi bir de patiklerin üzerine hayvan motifleri, çiçek motifleri, meyve motifleri de işlenebilmektedir.

Bu tür patikler bebeğinizi çok şık gösterecektir. Yeter ki siz örmeye karar verin. Eğer bu güne kadar patik örmediyseniz üzülmenize de gerek yok. İnternette nasıl örüleceğini de size fotoğraflı olarak veya videolu olarak gösterecek görseller mevcuttur.

Bebek patiği modellerini nereden bulabiliriz?

El emeği güzel bebek patiklerini facebook ve sosyal medyada bulunabilir ve eğer nasıl öreceğinizi bilemiyorsanız bu bebek patiklerinin yanında nasıl örüleceğini dair görsellere de ulaşabilirsiniz.

Bebek patiği örmek için malzemenizi tamamladıktan sonra bu görsellerden yararlanarak bebeğinize zevkinize uygun çok güzel bebek patikleri örebilirsiniz. Bebeğinizin bu patiklerle çok şık olacağından emin olabilirsiniz. Bebeğiniz bu patikleri giydiğinde girdiği her ortamda da ilgi olacağı kaçınılmazdır.

Yorum Yapın!