Bebek Botu Modelleri 2018

Bebek botu yapmak için ilk olarak deri ürünler kullanmak mümkündür. Ayakkabı malzemesi satan atölyelerin yanı sıra artık hobi ürünleri satan mağazaların da sattığı deriye şekil verme ürünlerini kullanarak bebekler için hoş botlar tasarlayabilirsiniz.

Güzel şekilde dikeceğiniz bebek botlarının tabanlarına da keçe yerleştirerek bebeklerinizin ayaklarının sıcacık kalmasını sağlayabilirsiniz.

Bebek botu yapımı anlatımlı şekilde örgüden de gösterilmektedir. Hele ki örgü patiklerin ayakkabı modelleri ile birebir şekilde örülmesinin çok fazla seviliyor olduğu son günlerde kış günleri için örgü bebek botları çok daha fazla sevilecektir.

Yine örgü bebek botlarını da bazı markaların üretmiş olduğu bot modellerine benzer renkte ve şekilde örebilirsiniz.

Keçe ürünlerde özellikle son birkaç yıldır pek çok ürünün yapımı için tercih edilmektedir. Çantalar, patikler ve daha pek çok farklı ürünü keçeden yapmak mümkün olmaktadır.

Keçeden bebek botu yaparak da hoş bebek botları üretebilirsiniz. Keçelerin renkleri, kalınlıkları oldukla fazla sayıda çeşide sahiptir. Bunlardan tasarlamış olduğunuz bebek botlarına uygun olanını seçebilirsiniz.

Yorum Yapın!