Bayan Patik Modelleri 2018

Soğuk kış günlerinin kurtarıcısı olan sıcacık patikler, geleneksel örgü sanatımızın nadide parçaları arasında yer almasının yanı sıra model bakımından oldukça geniş bir alan olması itibariyle de dikkat çekmektedir.

Özellikle günümüz moda anlayışlarıyla birebir uyum sağlayan en son patik modelleri geleneksel çizgideki çiçek motifli patiklerden ayrılarak özgün, estetik yapılarıyla ön plana çıkmaktadır.

Bugün sizlere patik modelleri arasında gittikçe yaygınlaşan, yeni dönem patik modasının önde gelen modelleri arasına ismini yazdırmayı başaran babet patik örneklerinden bahsedeceğiz.

Sezonun en dikkat çekici patik örneklerinden olan babet şeklindeki patikler bir yandan ayağı soğuktan korumak için bizlere yardımcı olurken diğer yandan özgün tarzlarıyla göz alıcı bir güzelliği kapılarını aralamamızı sağlamaktadır.

Sade ya da bilekten bağlamalı olarak dizayn edilebilecek olan babet patiklerin hazırlanışı da oldukça kolaydır; birkaç pratik teknik ve el becerisi vasıtasıyla ortaya birbirinden zarif örnekler çıkabilmektedir.

Üstelik bu örnekleri, kış ayları için kalın iplerle yapabiliyorken; yaz aylarına özgü olacak şekilde ön ya da yan kısımlarını açık olarak tasarlayarak daha sıcak günlerde kullanıma da uygun hale getirebilirsiniz.

Eğer sizler de örgü işinde kendinize güveniyorsanız sizler için hazırlamış olduğumuz babet patik modelleriyle birlikte birbirinden şık ve renkli en son patik modelleri örneklerini çok rahat bir şekilde örerek kendinize ve sevdiklerinize sıcacık patikler yapabilirsiniz.

 

Yorum Yapın!