Bayan Örgü Patik Modelleri 2018 Yeni

Örgü patikler özellikle kış aylarında vazgeçilmez ve ayakları sıcacık tutmayı başaran örgülerdir.

Patikleri örmek de kolay olduğu için genellikle çok sık kullanılır. Hatta patikler ince saten iplerden örülerek yaz aylarında dahi ev gezmelerinde eve ayakkabısı olarak da kullanılabilmektedir.

Özellikle son zamanlarda çarık şekli verilmiş olan patikler de ev ayakkabısı şeklinde hem kullanış bakımından hem de görünüş bakımından çok tercih edilen ürünler olmaktadırlar.

Yetişkin bayanlar için örülen patiklerde özellikle boncuk işleri nakışlar hatta inciler ile süsler görmek mümkün olmaktadır. Rengarenk patikler örerek kombinlerinize uygun şekilde değişik değişik giyinebilirsiniz.

Bebek patikleri her zaman için özellikle de çeyizlerde önemli parçalar olmuşlardır. Bebekler için örülen patikler için resimli örgü patik modellerini incelemek mümkündür.

Oldukça fazla çeşit olduğu için kişilerin yeni örmek için bir model belirlemeleri oldukça güç olacaktır. Çoğu resimli örgü patik modelleri kolay şekilde örülebilmektedir.

Ancak hiç örgü örmeyen kişiler için de kolayca öğrenilebilecek şekilde paylaşımlar da yapılmaktadır. Özellikle çizgi film karakterlerinin örgü motiflerine dönüştürülmüş olduğu örgü bebek patikleri oldukça ilginç durmaktadır.

Bu estetik ve sevimli patiklerden örmeyi tercih edebilirsiniz. Aynı şekilde ördüğünüz patiklere sevilen hayvan figürlerini ekleyebilirsiniz.

Örmüş olduğunu ufak heyecan yüzlerini iki taraflı dikip arasını doldurarak örmüş olduğunuz sevimli hayvanlı bebek patiklerine bir boyut kazandırmış olursunuz.

 

Yorum Yapın!