Bayan giyim modelleri 2018

En son giyim modasını sizler için irdeledik. Vitrinleri dolaştık. Markaları takip ettik. Bakalım en son giyim modasına dair ne gibi sonuçlara ulaşmışız.

Sarıları pembeleri bu sene çöpe atın. Lacivert, askeri yeşil gibi koyu renklere yönelin. Bu renkler bu sene çok moda olmaktadır. Trendi yakalamak isteyenlere tavsiyemiz şanslarını spor giyimden yana kullansınlar.

Giyinirken koyu renklerin tercih edilmesi onlara bir asillik katacaktır. Çünkü koyu renkler her zaman çok daha asil bir duruş sağlamaktadır. Bunun yanında vitrinlerin karanlık olacağını söyleyebiliriz.

Göz makyajlarınızda toprak renklerine ve rujlarınızda koyu kırmızılara ağırlık verin. Sanki hiç makyaj yapmamışçasına yapılan makyajlar çok modaydı. Şimdi dudakları biraz daha ön plana çıkarma zamanı gelmiş gibi görünmektedir. Gözlerde ise çok koyu olmamak üzere toprak renklerine devam edeceğiz.

Zıt renkleri bir arada sakın kullanmayın onun yerine aynı rengin açık tonuyla koyu tonunu birlikte kombin etmek daha doğru bir seçim olacaktır. Bu yaklaşımı zaten siz de vitrinlere bakarken fark edeceksiniz.

Renkli oje modasından uzak durma vakti geldi artık.Parlatıcı çok yeterli bir süre renk renk oje kullanmayı bırakın ama eklem yüzüklerinden vazgeçmeyin.

Mistik tarzda kolyeler çok moda bir süre daha sade kolyelerden uzak durun karışık kolyeleri kullanmaya devam edin fakat üçlü kolye modası son erdi birde fazla kolye takmayı bırakın.

 

Yorum Yapın!