Bayan Bot Modelleri 2018

Son moda botlar kışın gelmesi ile birlikte pek çok güzel ayakkabı mağazasının vitrinini süslemeye başlamış bulunmaktadır. Pek çok deri ürünler satan mağazalarda renk olarak çok çeşitlilik olmasa de model bakımından oldukça fazla bir çeşitlenmenin var olduğunu söylemek gerekir.

Özellikle fiyatının uygun olması nedeni ile daha çok tercih edilen suni deri son moda botlarda ise renk ve kalite çeşitliliği oldukça fazladır.

Botlar için en önemli aranması gereken özellik elbette ki su geçirmez olması olmaktadır. Bu konuda garanti veren ürünleri tercih etmekte fayda vardır. Çünkü pek çok ürünün bot olarak satıldığı halde su geçirdiği bir gerçektir. Oysa kışın karlı ve yağmurlu günler için botların ayağımızı kuru tutması önemli bir husus olmaktadır.

Soft renkler bu sezon pek çok giyim ürününde olduğu gibi kışın ayaklarımızı sıcacık tutacak olan botlar için de çok moda olmaktadır. Bu sene her ne kadar son moda botlarda siyahlardan vazgeçemeyecek olsak da ayakkabılarımızın arasına kahve tonlarında botlar ekleyebiliriz.

Özellikle kreme yakın kahve tonlarında botlar ile pek çok kıyafet ve için de de özellikle açık tonlardaki kıyafetler için güzel tamamlayıcı bir görev üstlenebileceklerdir.

Ayrıca bu sene giyimde çok moda olan yeşil tonlarından olan askeri yeşiller ile çok trend bir görünümü botlarınız sayesinde kazanabilirsiniz. Botlarınızı askeri yeşil tonlarında seçerek spor ya da resmi kombinler hazırlayabilirsiniz.

 

Yorum Yapın!