2018 Örgü Şapka Modelleri Yeni

2018 örgü şapka modelleri arasında son zamanlarda daha sade modellerin üzerine işlemeleri görmek mümkün olmaktadır. Örgü ürünlerin hemen hepsinde olduğu gibi örgü şapkalarda da aslında bir orijinallik arayışı söz konusu olmaktadır.

Bu neden ile de artık pek çok örgü modeli örgülerde birbiri ile eşleştirilerek değişik kontrastlar oluşturulmaya çalışılmaktadır. Bu karıştırma son dönemlerde moda olsa da bazı eşleştirmeler çok hoş sonuçlar ortaya çıkarsa da kimisi oldukça karmaşık bir görüntü ortaya çıkarmaktadır.

Şapka modellerinin modasında artık kasketli örgülerden bir kaçış söz konusu bulunmaktadır. Geniş ve özellikle yüz tipine uygun olmayan ve yüze göre çok orantısız şekilde büyük duran kasketler ile örgü şapkaları mahvetmeye gerek yoktur.

Resimli örgü şapka modellerinde renklenme söz konusu olmaktadır. Özellikle çocuklar için yapılan örgülerde her zaman olduğu gibi yetişkinler için örülen örgülere oran ile daha çok renk çeşidi kullanılmaktadır.

Çocuk örgü şapka modellerinde bu seneki iplerdeki renklenmelerden faydalanmak mümkün olacaktır. Bu şekilde hiç kimsede olmayan renk uyumu denemelerini yapmanı mümkün olacaktır.

Örgü şapka modellerinde yetişkinler için ise elbette ki siyah artık o kadar da moda değildir. Artık daha çok bir yenilik arayışı içerisinde olan örgü severler için ideal tonlar daha çok kızıl tonları, kahve tonları, yeşil tonları ve mavinin yeşile çalan tonları olmaktadır.

Yorum Yapın!