2018 Örgü Bebek Yelekleri

İnternette örgüler bakımından gerçekten de büyük bir çeşitlenme söz konusu olmaktadır. Çok sayıda örgü modeli paylaşılmaktadır. Eskiden çeyiz için sandıkları koyulup daha sonra da sandıklardan çıkarılmayan örgüler artık internet ortamından paylaşılır olmuştur.

Bazılarının yapılış çok kolay ama bazıları da tam aksine çok kompleks teknikler ile örülen örgü bebek yelekleri de bu örgülere örnek oluşturmaktadır.

Torunlara, çocuklara ve tabi ki hediyelik olarak sevdiklere hediye etmek için örülen bebek yelekleri hem şemalı hem resimli örgü bebek yelekleri yapılışı ile hiç örgü bilmeyenlerin dahi anlayabileceği açıklıkta sunulmaktadır.

Bebekler bir yetişkine hatta bir çocuğa göre de daha çok üşüdüğü için her zaman bebek kıyafetleri arasında en önemli yer bebek yeleklerine verilmektedir.

Bu yelekleri resimli örgü bebek yelekleri adı altında internette arayarak yapılışlarını ve sonuçlarını görebilirsiniz. Ayrıca pek çok bayan yapmış olduğu örgüleri videolu şekilde de paylaşmaktadır.

Pek çok örgü modeli için canlı canlı izleyerek öğrenmek de bu sayede mümkün olmaktadır. Özellikle değişik modellerde bebek yelekleri bulmak mümkündür.

Örgü modellerinin nasıl yapıldığını ve ölçülerini ilmek sayılarını, örgü ip seçimlerini, renk uyumlarını, hani model şiş ile hangi model tığ ile örülür, modellerin duruşu nasıldır ve çok daha fazlasını bebek yelekleri yapılışı sırasında işinin ehli tecrübeli kişilerden öğrenmek mümkün olacaktır.

Yorum Yapın!