2018 Moda Giyim Modelleri

En son moda giyim trendler son zamanlarda pek çok akımın etkisi ile şekillenmektedir. Özellikle yüksek bel etek ve pantolonlar ile eskiye bir dönüşün söz konusu olduğunu söylemek mümkündür.

Çok daha eski dönemlerin modaları sürekli olarak kendini tekrar ettiği de böylece bir kez daha kendini göstermiş olmaktadır. Sürekli olarak dönemsel tekrarlamaların en son moda giyim sektöründe olduğu bir gerçektir.

Bir zamanlar sık pileli şifon etekler çok moda idi. Şimdi bu moda tekrar bir geri dönüşe geçmiş bulunmaktadır. Uçuş uçuş ve özellikle de uzun etekler özellikle yaz sezonunda vitrinlerde çok fazla yer alacak olan ürünlerden biri olmaktadır.

Deri ve süet ürünler bu sezonda oldukça trend ürünler olmaktadır. Özellikle eteklerdeki deri ya da süet detaylar ile oldukça spor ve aynı zamanda da şık bir hava yakalanmış olmaktadır.

Bir yüksek belli deri ya da süet etek ile oldukça şık kombinler yapmak mümkün olmaktadır. Kombinlerinizde özellikle kahve tonlarında deri ve süet ürünler kullanır iseniz çok daha rahat başka ürünler ile kombinler yapmanız mümkün olacaktır.

Eskiye geri dönüş modasından bir esinti şeklinde gelen ama pek çok vitrini bir süredir süsleyen yüksek belli eteklerin özellikle de deri ve süet olanları normalde etek giymeyen çok sayıda kişiye etek giymeyi sevdirecek gibi görünmektedir.

Abiye Modelleri

Yorum Yapın!