2018 kışlık Örgü Bere Modelleri

örgü bere modelleri dahil olmak üzere çok sayıda örgü çeşidinin adım adım anlatımlı şekilde internet üzerinden yapan kanallar mevcuttur. Özellikle el emeği ürünlere odaklı şekilde faaliyet gösteren bu kanalların sayısı her geçen gün bir artış göstermektedir.

Bu kanalların bir kısmı metinler bir kısmı resimler bir kısmı da videolar üzerinden paylaşımlarını yapmaktadırlar. Bu şekilde paylaşımlarını videolara aracılığı ile veren kişilerin usta elinden ama en basit düzeyde herkesin anlayabileceği şekilde sunumlar söz konusu olmaktadır. Ayrıca şemalı modeller örgü örmek isteyenler için büyük bir yardımcı olmaktadır.

Son bere modasına göz atmak için en çok popüler görülen bere modellerini inceledik aslında örgü modeli bakımından son örgü bere modellerinde bir sadelik söz konusu ancak berelerdeki renklenmelerde ip dünyasındaki renklenmeler ile beraber bir artış göstermiş bulunmaktadır.

Özellikle çocuk bereleri için cıvıl cıvıl renkler kullanılabilmektedir. Ayrıca renklerde yetişkin berelerinde resimli örgü bere modellerine bakıldığında bir bordo hakimiyetini görmek mümkün olmaktadır.

Özellikle siyah ve lacivertin berelerdeki klasikleşmiş renk olmasının yanında bordolar koyu ama biraz da olsa bir farklılık için tercih edilmektedir.

Aslında son bere modasına göre daha çok berelerde de diğer parçalarda olduğu gibi askeri yeşiller ön planda bulunmaktadır. Lacivertler değil ama mavinin yeşile yakın tonlarının da çok popüler renkler arasında bulunmaktadır.

Yorum Yapın!