2018 iğne oyası örnekleri

İğne oyasının yapılışı pek çok bayan için oldukça zor geldiği için iğne oyası ürünlere oldukça ilgi ile ve hayranlık ile bakılmaktadır. Oysa artık herkesin elinde akıllı cihazlar

bulunmaktadır.  Bunların en güzel yanlarından biri de kolaylık ile internette gezilebilmesidir. Özellikle bayanların yemek tariflerinden iğne oyası yapılışına kadar çok geniş bir yelpazede işine yaramaktadır.

Ayrıca artık Internet üzerinden yayın yapan çok sayıda paylaşım platformu sırf kadınlara özel bir faaliyet göstermektedir. Bu sayede de artık sitemizi daha çok kullanarak hanımlar daha çok bilgiye kısa sürede ulaşabilmektedir.

İğne oyası 3 boyutlu görüntüsü sayesinde oldukça fazla sevilen oya çeşitlerinden biridir. İğne oyası dışında mekik oyası tığ oyası ve daha pek çok çeşitte oya bulunmaktadır. Ancak pek çoğu 2 boyutlu ürünlerdir.

Ayrıca özellikle kat kat şekilde gerçek çiçeği andıran ürünler ortaya çıkarılan iğne oyası teknikleri artık özellikle eskiye olan özlemin artmaya başlıyor olması nedeni ile tespihlerden kolye uçlarına kadar farklı şekillerde kullanılmaktadır.

Özellikle iğne oyası ürünlerin havlu kenarlarında yazma kenarlarında ve daha fazla sayıda üründe kullanılarak çeyizlerin vazgeçilmez parçalarından olduklarını da eklemek gerektir. İğne oyasının düzenli ve kaliteli görünümü sağlaması da tercih nedenlerinden biridir.

Meşakkatli olan ise yapım aşamasıdır ancak bayanlar kısa sürede iğne oyasının detaylarındaki büyüye kendini kaptırdığı için üretmesi keyifli olacaktır.

Yorum Yapın!