2018 Dantel Modelleri

Geleneksel kültürümüzün en zengin öğelerinden olan ve her dönem farklı şekillerde gerek evlerimizin değişik bölümlerinde gerekse çeyiz sandıklarımızda kendisine sağlam bir yer edinen dantel örnekleri; yeni evlenecek olanlara ya da evini yaştan yaratmak isteyenlere benzersiz fırsatlar sunuyor.

Dantel zarafetiyle evine estetik ve tatlı dokunuşlar yapmak isteyen bayanlar son dantel modelleri ile yaptıkları:

Masa örtüleri,

Yastıklar,

Yastık ve havlu kenarları,

Bardak altlıkları,

Amerikan servisleri,

Sehpa örtüleri,

Tepsi örtüleri ve pek çok kullanışlı aksesuar ile evlerinin zenginliğine zenginlik katabilmektedir.

Gelenekler ve Modernite Buluşuyor

Dantel işlemeler kimi dönemlerde demode oldukları yönünde birtakım iddialara maruz kalsa da, evlerde dantel esintileri kullanmanın modern dekorasyon anlayışıyla örtüşmeyeceği düşünülse de her seferinde mücadeleden galip çıkmayı başarmıştır.

Hatta kendisini modern olmamakla suçlayanlara inat ortaya çıkan yepyeni ve birbirinden estetik parçalarla ev dekorasyonunda modern dokunuşlar yapmak isteyenlerin bir numaralı yardımcısı halini almıştır.

İşte biz de, estetik yönü son derece güçlü olan bu parçaları sizler için derledik ve ortaya en son dantel trendlerini içeren çok hoş gibi içerik çıktı. Üstüne üstlük söz konusu içerikler dantel konusundaki seviyeniz ne olursa olsun kolaylıkla yapabileceğiniz türde örnekler.

Siz de hazırlamış olduğumuz değişik tarz ve renkteki modern esintileri bünyesinde barındıran son dantel modelleri ile evinizin kendine özgü bir dekorasyona sahip olmasını sağlayabilir, gören misafirlerinizi kıskandıracak güzellikteki tasarımların altına imzanızı atabilirsiniz.

 

Yorum Yapın!